• Daniela Bímová

• Jana Příhonská

• Petr Salač

• Jana Žáková

Výběrové řízení na členy metodického kabinetu Matematika a její aplikace

Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) vyhlašuje v termínu od 10. ledna do 31. března 2019 výběrová řízení na pozice členů oblastních kabinetů, m.j. také kabinetu Matematika a její aplikace, pro oblasti Libercecka, Turnovska, Českolipska a Semilska, kteří budou zároveň působit i v příslušném krajském kabinetu.

Hledají se aktivní učitelé 1. a 2. stupně ZŠ, učitelé středních škol s tímto zaměřením. Máte-li zájem případně víte-li o někom, kdo by měl zájem, více informací naleznete v přiloženém letáku, případně na webu NIDV Krajského pracoviště Liberec a  Systému podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů. Leták:

461 17 Liberec 1

460 01  Liberec 1